بلاگ

بازگشت به بلاگ

اهداء بیش از ۱۵۰ قلم تجهیزات پزشکی مراقبت در برابر کرونا به بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1154″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1590716886318{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column_text]

با توجه به شرایط سخت و حساس بهداشت عمومی امروز کشور در مبارزه و مواجهه با ویروس کرونا covid19 خصوصا برای کادر درمان بیمارستان ها از یک‌سو و همچنین احساس نیاز به امکانات و تجهیزات پزشکی استاندارد از سوی دیگر، مرکز پرستاری در منزل ثمین در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش اقدام به جمع آوری، تهیه و ارسال ست های محافظت شخصی شامل لباس های ایزوله، ماسک های n95 – n99 و شیلد محافظ برای استفاده پرستاران و پزشکان استان گیلان  و مازندران که در خط مقدم رویارویی کمک به بیماران مبتلا به کرونا می باشند نمود.

بنفشه نظارتی مسئول فنی مرکز پرستاری در منزل ثمین در این باره گفت: این مرکز مشارکت در حل مسائل مختلف جامعه در چارچوب رعایت اصل مسئولیت اجتماعی شرکتی را در دستور کار خود قرار داده است و در این راستا اولین محموله اهدایی تجهیزات پزشکی این شرکت به ارزش یکصد و شصت میلیون ریال به داروخانه بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر تحویل داده شد.

نظارتی گفت: این مرکز تعریف و اجرای برنامه‌ها در حوزه‌های توسعه سلامت فردی و اجتماعی، توسعه سلامت آنلاین، حفظ محیط زیست، تکنولوژی های جدید در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی، آموزش و تربیت نیروی متخصص مراقبت و هم چنین حمایت از طرح‌های نوین سلامت محور با رویکرد بهبود سلامت سالمندان، بیماران و افراد دارای محدودیت جسمی و حرکتی و کودکان را به عنوان اولویت سازمانی خود برگزیده است.

وی افزود: با امید به اینکه این کمک هرچند کوچک که در توان مرکز پرستاری در منزل ثمین بوده گوشه ای  از مشقات زحمتکشان پرستار و پزشک را کمتر کند ابراز امیدواری نمود در آینده این کمک ها هر چه بیشتر ادامه یابند.

گفتنی است، مرکز پرستاری در منزل ثمین در ایام پیش رو تعطیل نبوده و همچنان با رعایت تمامی نکات ایمنی و حفظ فاصله ایمن به فعالیت‌های داوطلبانه خود ادامه می‌دهد و در تدارک محموله کمک‌های بهداشتی و درمانی برای بیمارستان‌ها است که به زودی تأمین و توزیع خواهد شد.

 

 

اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان بهشهر

 

 

لذا بزودی با تهیه لیست ملزومات مورد نیاز و کمبودهای مراکز درمانی دومین محموله تجهیزات پزشکی اهدایی شامل تب سنج، ماسک، شیلد محافظ، ژل ضد عفونی، دستکش لاتکس جراحی و پالس اکسیمتر به بیمارستان های منتخب و افراد نیازمند تحویل داده خواهند شد.

لازم است از تمامی خیرین و نیک اندیشان، شرکت ها و افرادی که در این امر خیر ما را یاری نمودند به ویژه شرکت محترم بازرگانی اسکندری نوین، باشگاه ورزشی حرکت و خانواده مهرجو کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

#کرونا_را_شکست_میدهیم #تجهیزات پزشکی
منبع: خبرگزاری ایلنا

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به بلاگ
خدمات سلامت در منزل